maskmask

Opinie o Body&Mind

Przetłumaczone przez Google) Co za fantastyczne miejsce! Nie musisz być klientem hotelu, żeby skorzystać z masażu tutaj. W recepcji można poprosić o broszurę z różnymi rodzajami masaży i od razu zapytać telefonicznie, czy w tym samym terminie jest wolne miejsce. Spa znajduje się pod adresem -1 i można do niego łatwo dojechać windą. Gdy już tam dotrzesz, przyjmą cię bardzo przyjaźnie. Dla kobiet i mężczyzn wydzielono oddzielne miejsce do przebierania się i przechowywania rzeczy w szafce. (Szafka kosztuje 2 złote i później ją otrzymasz z powrotem). Sam masaż wykonywany jest wyjątkowo profesjonalnie przez bardzo sympatyczną młodą Panią. Podczas zdarzenia natychmiast znalazła punkt bólowy po prawej stronie nad łopatką i skupiła się na nim. Gdybym mógł, dałbym więcej gwiazdek za to piękne miejsce!
Dobrze zrobiony!

Polecam Hani ręce z całego serca, jest bardzo ciepłym człowiekiem, kochającym ta pracę, a to sie czuje w kazdej minucie masazu. Przepiekne miejsce, miałyśmy z Mamą wspaniały czas????????❤
Profesjonalni masażyści

Polecam Panią Hankę :)
Byłam już 2 razy i wychodziłam zadowolona. Nie dość, że pani jest miła, to jeszcze profesjonalna - usunęła mi ból z pleców i nóg. Po masażu czułam ze mi zdjęli kilka kilogramów z ciała.
Bardzo przyjemne miejsce. Przy masażu udało mi się zrelaksować i odpocząć, na co wpływ pewnie miała przyjemna muzyka.
Wrócę znowu♥️
Polecam każdemu

Pani Hania jest magiczną osobą. Podczas masażu protrafi wprowadzić taką energię, że czułam sie bezpiecznie i mogłam w pełni oddać się w jej ręce. Sam masaż jest ukojeniem dla ciała i duszy. Nigdy nie czułam się tak cudownie po jakimkolwiek innym zabiegu. Czulam przepływ energii przez całe cialo i niesamowity spokój. Polecam i sama będę na pewno nie raz.

 

Bardzo relaksacyjny masaż. Profesjonalne wykonanie i miła atmosfera. Polecam serdecznie!

Usługa: Relaksacyjny Masaż Polinezyjski Ma-uri

 

Bardzo polecam panią Hankę! Co to był za masaż, widziałam gwiazdy! Granica bólu i przyjemności została przekroczona w najlepszym tego słowa znaczeniu :)) Przyszłam z bolącym odcinkiem lędźwiowym, a wyszłam z uśmiechem. Będę wracać :)

Usługa: Masaż pleców

Za każdym razem myślę sobie: lepiej już nie będzie. A za każdym razem każdy kolejny masaż jest najwspanialszym do tej pory! Serdecznie polecam i dziękuje.

Usługa: Relaksacyjny Masaż Polinezyjski Ma-uri

Polecam z calego serca. Wspaniały masaz. Cudowna atmosfera. Obsługa - przemiła i profesjonalna zarazem. Daje 6 gwiazdek i niedługo powracam sprawdzić kolejne uslugi :)

Super doświadczenie, komfort i ekstra warunki oraz to, co najważniejsze..absolutnie wyjątkowe masaże, do których uwielbiam wracać, polecam!


Usługa: Masaż Mauri / Mauri massage

Absolutnie niepowtarzalna oaza ciszy i relaksu w Warszawie! Jestem właśnie po masażu lomi lomi na 4 ręce, niesamowite przeżycie i pełna synchronizacja Hani i Magdy. Polecam zawsze i nie przestanę

Korzystam juz kolejny raz i nadal wracam zadowolona i zrelaksowana. Polecam!

Usługa: Masaż Abyanga

Cudowny masaż , cudowna energia, polecam i na pewno wrócę ????

Usługa: 13 Masaż relaksacyjny 60min / Relaxation massage 60 mins

Pani Hania ma niesamowitą energię, którą sie dzieli z drugą osobą. Naprawia ciało i duszę. Nie znam lepszej formy odpoczynku i odprężenia niż wizyta u Pani Hani w gabinecie. Polecam każdemu, naprawdę warto!

Usługa: Relaksacyjny Masaż Polinezyjski Ma-uri

Polecam z całego serca. Masaż w wykonaniu Pani Hani leczy nie tylko ciało ale i duszę. ;-)

Jeżeli szukasz ozdrowienia ciała - Hanka jest najlepszym specjalista o wspaniałej energii.

Zawsze ,,stawia’’ mnie na nogi po najgorszym wyczerpaniu fizycznym, intelektualnym. Zawsze wracam pełna energii, optymizmu i siły fizycznej :) a intencje którymi przychodzę na masaż Lomi Lomi, po prostu się dzieją :)

Serdecznie polecam każdemu spotkanie z Hanka!

Masaż był niesamowitym przeżyciem, zarówno dla ciała, jak i duszy. Dodatkowo, pani Hania jest przemiłą osobą i bije od niej niesamowita energia to naprawdę odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu. Ja na pewno będę wracała! ????

Pani Hanna to bardzo profesjonalna, ale jednocześnie ciepła i serdeczna osoba. Serdecznie polecam usługę i na pewno będę do niej wracać.

Pani Hania to mistrz w swoim fachu :)! Masaż czekoladą...ukojenie dla ciała i ducha. Oprócz cudownego masażu Pani Hania zapewnia również wspaniały nastrój. Na pewno tu wrócę :) Polecam serdecznie!

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pani Hanna to mistrzyni masażu, a czas z nią spędzony jest nieopisanym przeżyciem. Relax dla duszy i ciała. Polecam każdemu, a w szczególności tym, którzy się zastanawiają!
Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia :)

Absolutnie niepowtarzalna oaza ciszy i relaksu w Warszawie! Jestem właśnie po masażu lomi lomi na 4 ręce, niesamowite przeżycie i pełna synchronizacja Hani i Magdy. Polecam zawsze i nie przestanę

Fantastyczne przeżycie, cudowne podejście do człowieka i do ciała! Pełen relaks, już nic nie boli i się nie spina a i humor jakby lepszy. Dziękuję! Tylko godzina a taka zmiana smile:) Serdecznie polecam!

Gdybym mógł dałbym wszystkie gwiazdki z nieba. Nie mam słów. Jak zawsze wspaniale, życzliwie, ciepło. Tak po ludzku. Z troską i uzdrawiającym dotykiem Hanny Kraszczyńskiej! Po wczorajszym masażu czuję się jakbym dostał nowe stopy, nowe ciało. Ale nie tylko. Dziś szklanka jest do połowy pełna. Bezcenny kontakt, który w najtrudniejszych chwilach pomagał mi znów wstawać rano z radością. Dziękuję z całego serca!

Polecam! Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, ekipa pełna uśmiechu - aż chce się wracać!

Po prostu fantastycznie! Wielkie dzięki. Bardzo, bardzo uprzejmy i naturalnie gościnny zespół.

Masaż Pani Hanki jest wspaniały. 
Pani Hanna ma wspaniale wyczucie nie tylko ciała, ale również emocji. 
Bardzo polecam masaż Lomi-Lomi, który pozwolił mi odblokować blokady fizyczne i emocjonalne .

No cóż, jak zwykle najcudowniejszy relaks, dłonie, które przynoszą ulgę i ciału i duszy, pomagają przebrnąć przez wszelkie trudności i dają wiarę w lepsze jutro. A Pani Hania - samo dobro, cudowny człowiek emanujący optymizmem, radością życia, naj...

Cudowne przeżycie, doskonałe na poprawę nastroju i stanu ducha, budujące i dające chęć do życia, odsuwające wszystkie troski i kłopoty na bok. Doskonały relaks, dziękuję.