maskmask

Opinie

Polecam z całego serca. Masaż w wykonaniu Pani Hani leczy nie tylko ciało ale i duszę. ;-)

Absolutnie niepowtarzalna oaza ciszy i relaksu w Warszawie! Jestem właśnie po masażu lomi lomi na 4 ręce, niesamowite przeżycie i pełna synchronizacja Hani i Magdy. Polecam zawsze i nie przestanę

Jeżeli szukasz ozdrowienia ciała - Hanka jest najlepszym specjalista o wspaniałej energii.

Zawsze ,,stawia’’ mnie na nogi po najgorszym wyczerpaniu fizycznym, intelektualnym. Zawsze wracam pełna energii, optymizmu i siły fizycznej :) a intencje którymi przychodzę na masaż Lomi Lomi, po prostu się dzieją :)

Serdecznie polecam każdemu spotkanie z Hanka!

Masaż był niesamowitym przeżyciem, zarówno dla ciała, jak i duszy. Dodatkowo, pani Hania jest przemiłą osobą i bije od niej niesamowita energia to naprawdę odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu. Ja na pewno będę wracała! 🤗

Pani Hanna to bardzo profesjonalna, ale jednocześnie ciepła i serdeczna osoba. Serdecznie polecam usługę i na pewno będę do niej wracać.

Pani Hania to mistrz w swoim fachu :)! Masaż czekoladą...ukojenie dla ciała i ducha. Oprócz cudownego masażu Pani Hania zapewnia również wspaniały nastrój. Na pewno tu wrócę :) Polecam serdecznie!

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pani Hanna to mistrzyni masażu, a czas z nią spędzony jest nieopisanym przeżyciem. Relax dla duszy i ciała. Polecam każdemu, a w szczególności tym, którzy się zastanawiają!
Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia :)

Absolutnie niepowtarzalna oaza ciszy i relaksu w Warszawie! Jestem właśnie po masażu lomi lomi na 4 ręce, niesamowite przeżycie i pełna synchronizacja Hani i Magdy. Polecam zawsze i nie przestanę

Fantastyczne przeżycie, cudowne podejście do człowieka i do ciała! Pełen relaks, już nic nie boli i się nie spina a i humor jakby lepszy. Dziękuję! Tylko godzina a taka zmiana :) Serdecznie polecam!

Gdybym mógł dałbym wszystkie gwiazdki z nieba. Nie mam słów. Jak zawsze wspaniale, życzliwie, ciepło. Tak po ludzku. Z troską i uzdrawiającym dotykiem Hanny Kraszczyńskiej! Po wczorajszym masażu czuję się jakbym dostał nowe stopy, nowe ciało. Ale nie tylko. Dziś szklanka jest do połowy pełna. Bezcenny kontakt, który w najtrudniejszych chwilach pomagał mi znów wstawać rano z radością. Dziękuję z całego serca!

Polecam! Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, ekipa pełna uśmiechu - aż chce się wracać!

Po prostu fantastycznie! Wielkie dzięki. Bardzo, bardzo uprzejmy i naturalnie gościnny zespół.

Masaż Pani Hanki jest wspaniały. 
Pani Hanna ma wspaniale wyczucie nie tylko ciała, ale również emocji. 
Bardzo polecam masaż Lomi-Lomi, który pozwolił mi odblokować blokady fizyczne i emocjonalne .

No cóż, jak zwykle najcudowniejszy relaks, dłonie, które przynoszą ulgę i ciału i duszy, pomagają przebrnąć przez wszelkie trudności i dają wiarę w lepsze jutro. A Pani Hania - samo dobro, cudowny człowiek emanujący optymizmem, radością życia, naj...

Cudowne przeżycie, doskonałe na poprawę nastroju i stanu ducha, budujące i dające chęć do życia, odsuwające wszystkie troski i kłopoty na bok. Doskonały relaks, dziękuję.